Oferujemy noclegi w spokojnej dzielnicy Władysławowa, zlokalizowanej około 800 metrów od plaży, w sąsiedztwie parku, blisko szlaków rowerowych i pieszych. Rodzinny klimat, pyszne domowe jedzenie oraz spotkanie z kulturą kaszubską - w jednym miejscu. Naszym atutem jest indywidualne podejście do klienta, miła atmosfera i kompetentna obsługa. Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźli Państwo u nas niepowtarzalną atmosferę.

Posiadamy parking na terenie zamkniętej posesji, plac zabaw dla dzieci oraz altanę z kominkiem, gdzie nasi goście mogą urządzić sobie grilla.

Wiila Elżbieta
Nasze pokoje

Dbając o komfort wypoczynku naszych gości wyposażyliśmy pokoje w wysokiej jakości łóżka hotelowe. Do dyspozycji Państwa posiadamy pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe z łazienkami i balkonami.

Wiila Elżbieta
Jadłodajnia

W stylowej jadalni można smacznie zjeść i podziwiać kaszubskie hafty, drewniane rzeźby miejscowych artystów oraz posłuchać pieśni czy anegdot kaszubskich. Ponadto dla grup zorganizowanych organizujemy ogniska połączone z występami miejscowych zespołów folklorystycznych oraz posłuchać pieśni czy anegdot kaszubskich.

Wiila Elżbieta
Posesja

Na zdjęciu nasza altana z kominkiem, gdzie nasi goście mogą urządzić sobie grilla. Posesja jest ogrodzona i oświetlona oraz posiadamy bezpłatny parking na terenie obiektu.

Kolejne wakacje za:

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta skontaktuj się z nami i zarezerwuj sobie pokój.

Uroki Władysławowa

W naszym mieście i okolicy czekają na Państwa szerokie i czyste plaże, otwarta przestrzeń morza, romantyczne wschody i zachody słońca, przyroda Nadmorskiego Parku Krajobrazowego oraz mnóstwo atrakcji, które sprawią, że każdy turysta, nawet ten najmłodszy znajdzie we Władysławowie coś dla siebie. Władysławowo jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejscowości nadmorskich gdzie po raz kolejny nasza plaża znalazła się w gronie najczystszych plaż w kraju.

Opinie naszych gości

W imieniu wariatów z Dobrzycy serdeczne podziękowania za gościnę i wspaniały "Kaszubski wieczór".
Oby tak dalej.
Powodzenia

Dobrzyce
25.05.2016

Dziękujemy za pyszne obiadki, które "pałaszowały" także "niejadki" za zupki pyszne i zdrowe za kompociki odlotowe.
Rodzinka W. z Raby Niżnej

Weronika, Joanna i Krzysztof: Raba Niżna
27.0.2015

W spaniały klimat w państwa ośrodku sprawia, że po raz 5-ty planujemy przyjazd do Państwa z wnukami w przyszłym roku. Urozmaicone posiłki, miła przyjazna atmosfera sprawia, że chce się tu wracać.
Życzymy zdrowia, pomyślności i do zobaczenia.

Grażyna i Jerzy K.: Wrocław
14.08.2015

Od lat paru tu jadamy bo kubki smakowe mamy. Po obiadkach zawsze się oblizujemy, całą Polskę przemierzamy chcąc zjeść obiad jak u mamy.
Podziękowania dla Szefa Pana oraz pracownic, co już od rana pichcą, gotują a nam wspomnienia miłe zostają.
Ps. "Rewolucje kuchenne" są tu zbędne - p. Magdo

Letnicy: Mielec
21.08.2015

Wodociągi z Kościana przyjechały, u państwa Radtke na kwaterze zawitały, dobrego jadła się nafrykały i do domu z dodatkowym obciążeniem pojechały.
Za miłą i serdeczną atmosferę dziękują uczestnicy wycieczki

Wycieczka: Kościan
07.09.2014

Serdeczne podziękowania za wspaniałą gościnę, przepyszne jedzenie i najwygodniejsze łóżka na świecie. Z pewnością polecimy znajomym Willę Elżbieta i na pewno tutaj jeszcze wrócimy.

Magda i Natalia: Katowice
12.08.2013

Obiadki tu dobre mają, kelnereczki miłe mają, obsługa jest nienaganna i atmosfera bardzo fajna. Świątki patrzą z każdej strony a anioły urodziwe - powodując, że tu głodny wchodząc czuje się szczęśliwy.

Ewa S.: Mielec
22.08.2013

P.E.E. Radtke
Miło było nam tu gościć w serdecznej i miłej atmosferze, przy bardzo sympatycznej obsłudze gospodarzy i pracowników. Dziękujemy za atrakcje i kaszubską muzykę oraz smaczne posiłki. Dziękujemy. Uczestnicy wycieczki Koła Emerytów z Hrubieszowa

Kazimierz J.: Hrubieszów
16.06.2013

Pani Elżbieto!
Dziękujemy za miłą gościnę, którą nam ponownie Pani przygotowała. Jak zwykle piękna i urzekająca atmosfera, dobre jedzenie, życzliwość i zainteresowanie muzyką i sztuką plastyczną a także zadbana roślinność wokół domu. Życzymy Pani i całej rodzinie wszystkiego najlepszego i serdecznie pozdrawiamy

Jola S.: ..........
19.08.2010

Serdeczne podziękowania dla państwa Radtke oraz całemu personelowi za domową atmosferę, za przepyszne jedzenie (jak w domu).
Ps. My tu jeszcze wrócimy !

Roman i Ania z dziećmi: Przemyśl
16.08.2015